Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Souhlasím

O nás

Jiří Benáček ml.

Pracuje ve společnosti BPaP na pozici konzultanta. Vystudoval obory Veřejná ekonomika a správa a Podniková ekonomika a management na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Má zkušenosti z mezinárodních poradenských společností, kde se věnoval projektům pro české i mezinárodní firmy a veřejný sektor.

Jan Peroutka

Pracuje ve společnosti BPaP na pozici konzultanta. Vystudoval obor Veřejná ekonomika a správa na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Ve své kariéře se věnuje především finanční analýze a problematice veřejného sektoru a zdravotnictví.

Jiří Benáček

Pracuje ve společnosti BPaP na pozici výkonného ředitele a garanta procesního řízení. Vystudoval Rašínovu vysokou školu, obor Ekonomika a insolvence. Ve své více než dvacetileté praxi získal zkušenosti v implementaci IT, interním auditu či v nejvyšších postech v soukromé i státní správě. V BPaP se věnuje procesnímu řízení.

Jakub Starý

Je absolventem Fakulty jaderné a fyzikálně inženýrské ČVUT v Praze, obor Aplikace softwarového inženýrství a má mnohaletou praxi jako IT konzultant pro největší české i světové společnosti. V BPaP zastává pozici garanta analýzy IT procesů a implementace změn v IT systémech.

Proč BPaP

Náš tým má mnoho let zkušeností s audity ve státní i soukromé sféře, máme mezi sebou odborníky na právo, procesního řízení, IT i kybernetickou bezpečnost. Těmto oblastem se věnujeme na denní bázi, abychom Vám mohli nabídnout nejvyšší kvalitu služeb.